GÖĞÜSLERİNİZ KÜÇÜK MÜ?

nasıl büyümesini istersiniz?

Göğüsleriniz çok küçük, büyütmek istiyorsunuz. Ama çok kararsızsınız... Nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz.

Ameliyatla kalıcı çözüm mü olsun yoksa ameliyatsız dolgu maddesi ile mi büyütülsün. Ya da kendi yağlarınızla göğüsleriniz büyütülerek aynı seansta yağlarınızdan kurtulmak mı istersiniz?

En doğrusu sizin için hangi yöntem, hangi doktora gitmem gerekli, hangi mevsimde yaptırmalıyım. Evet yaz geliyor, deniz mevsimi. Karar vermenin tam zamanı...

Yağ Enjeksiyonu ile Göğüs Büyütme Ameliyatsız Dolgu Enjeksiyonu ile Göğüs Büyütme Silikon ile Göğüs Büyütme Kombine Yöntemler

 

 

axiss 3d ile 3D SİMULASYON İMKANI!

2016 yılının son estetik trendleri arasında yeralan ‘3d meme protezi nedir?’ ya da ‘3d meme silikonu nedir ?’ ‘damla silikon mu yuvarlak silikon mu? ’ sorularının tüm cevaplarını sizler için kısaca özetlemek istedim. Meme estetiği düşünüyorsunuz ama kafanızda tonlarca soru var. Yıllardır ençok merak edilen nokta ise ameliyat sonrası göğüslerimizin neye benzeyeceğiydi. Teknolojik ilerlemeler sayesinde plastik cerrahi muayenesi sırasında fotoğraflamanız yapılarak hangi boy implant kullandığımızda nasıl bir sonuç ile karşılaşacamızı görmüş oluyoruz. Bu sistem yüksek çözünürlükteki farklı kamera görüntüleri birleştirilerek 3 boyutlu simulasyon yapılan bir sistemdir. 3D simulasyon teknolojisi vücudunuzda ameliyatla olabilecek değişiklikleri gösterebilir.

Bu sayede damla (anatomik) silikon ya da yuvarlak silikonun hangisinin sizin vücudunuza daha uygun olduğunu görmüş oluyoruz. Ya da hayal ettiğimiz boyuttaki görüntüye kaç cc silikon kullanarak elde edebileceğimizi anlamış oluyoruz.

Yağ Enjeksiyonu ile Göğüs Büyütme

Vücudunuzdan aldığımız yağları birtakım zenginleştirme yöntemlerinden geçirerek göğüslerinize enjekte ederek göğüs büyütme yapabiliyoruz.

Burada elde edebileceğimiz 1-2 beden büyüme gibi bir sonuç olabiliyor.

Uygulama genel anestezi gerektirmeden sedasyon adını verdiğimiz anestezi altında, hastanede kalmayı gerektirmeden gerçekleşebiliyor.

Ertesi gün duşunuzu alıp tamamen normal hayatınıza dönebilirsiniz.

Eğer vücudunuzda göbek, bel, basen gibi bölgelerde bölgesel yağlanmalar da var ise bu yöntem sizin için idel olabilir.

Uygulama 2 ya da 3 seansta yapılıyor.

Eğer vücudunuzda yeteri miktarda yağ hacmi var ise bu yöntemle istediğimiz boyutlara kavuşabiliriz.

Ameliyatsız Dolgu Enjeksiyonu ile Göğüs Büyütme

Meme protezi ameliyatı düşünmüyorsunuz ve vücudunuzda da yağ enjeksiyonu için uygun yağ dokusu olmayan durumlarda hazır dolgu malzemeleri ile göğüs büyütmek mümkün olabilmektedir.

Uygulama 30 dk kadar sürer ve uygulama sonrası tamamen normal hayatınıza dönebilirsiniz. Ortalama kalıcılık süresi 2-5 sene civarındadır.

Vücudunuzda herhangi bir kesi yapılmadan enjeksiyon yöntemi ile uygulanan yöntemle çok büyük boyutlara ulaşamasak da 1-2 beden büyüme sağlanabilir.

Silikon ile Göğüs Büyütme

Günümüzde estetik cerrahi ve silikon teknolojilerindeki başarılı gelişmeler sayesinde daha doğal görüntüleri elde etmek artık mümkün. Aklınızı karıştıran ve kendinizi kötü hissetmenize neden olan küçük göğüsleri , destekli çamaşırlarla yada başka malzemelerle büyütme ihtiyacınız, sadece 1 saat süren kısa bir ameliyat sonrasında bütün bunları ortadan kaldırabilmektedir. Meme büyütme, günümüzde artık en sık uygulanan estetik ameliyatlar içinde yer almaya başlamıştır.

Göğüse silikon implant 3 farklı bölgeden yerleştirilebilir. Meme altı kıvrımı, meme başı halkası veya kol altından yerleştirilebilir. Burada hasta ve hekim ameliyat öncesi en uygun bölgenin hangisi olacağına karşılıklı konuşarak karar verecektir.

meliyat , ameliyathane koşullarında, çoğu zaman genel anestezi altında yapılır. Ortalama 1 saat kadar sürer. Operasyon bitiminde size sporcu sütyeni giydirilmiş olarak odanıza dönersiniz. Kişi ameliyat sonrasında 5-6 saat dinlendirilip taburcu edilebilir.

Kombine Yöntemler

Meme protezi ile eş zamanlı olarak ya da daha önceden silikon ameliyatı olduysanız daha doğal bir görünüm için yağ enjeksiyonu ile kombine yöntemler tercih edilebilir.

İki göğüs arası çok ayrıksa da dekolte bölgesinin daha güzel görünmesi için bu yöntem uygulanabilir.

Uygulama genel anestezi ya da sedasyon adını verdiğimiz anestezi altında yapılablir.

Karın, bel, basen gibi bölgelerden yağlar alınarak göğüs bölgesine enjekte edilir. Meme protezi ile birlikte bu bölgelerden alınan yağlar ile kombine yöntem de tercih edilebilir.