Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Bize Ulaşın: 0212 351 02 00
0533 963 44 07

Brassilian Lift

Önceleri en çok Güney Amerikada uygulandığı için bu ismi almıştır.Ancak günümüzde Türkiye’de sıklıkla uygulanan hale gelmiştir.

Teknik olarak kısaca poponun bir bölgesinden yağ alıp diğer bölgelerine verilmesi işlemidir.Sıklıkla popo altı banana hattı adını verdiğimiz bölgeden basenlerden yada popo ile bel arası bölgeden yağlar alınıp poponun büüyk ve çıkıntılı olması istenen bölgesine enjekte edilir.Bu işlem tam anlamıyla bir popo büyütme ameliyatı olmayıp popoyu yeniden şekillendirme işlemidir.
Merak ediyorsanız,hangi yöntemin size en uygun olacağı hakkındaki bilgiyi plastik cerrahi uzmanınız ile yapacağınız 30 dakikalık bir konsültasyon sonucunda birlikte kolayca karar verebilirsiniz.

Operasyon ortalama 1,5-2 saat civarında sürer.3 – 4 cm lik kesilerden liposuction yöntemiyle yağlar alınarak ihtiyaç duyulan ve ameliyat öncesi belirlenen bölgelere enjekte edilir.
Operasyon sonra kısa süre içerisinde aktif yaşantınıza dönebilirsiniz.Popo üzerine oturmakta yada yatmakta herhangi bir sıkıntı yoktur.